Avaleht / Ilukirurgia
 
 
  Ilukirurgia
Plastikakirurgia
Kosmeetiline kirurgia

Ilukirurgia, kosmeetiline kirurgia, plastiline kirurgia, plastikakirurgia – need sõnad tekitavad inimestes väga erinevaid reaktsioone: uudishimulikust elevusest eelarvamusliku tõrjumiseni, positiivsest ratsionaalsusest mõtliku huvini. Statistika järgi pöördub maailmas ilukirurgi poole igal aastal aina rohkem inimesi. Põhjused, miks seda tehakse, on niisama erinevad kui inimesed:

  • kes on pärinud looduselt midagi, mis tema arust ei ole ilus,
  • keda häirib trauma või põetud haiguse tagajärg,
  • kes on osa oma keha nooruslikust ilust kinkinud lastele,
  • kes märkab välise vananemise tunnuseid, millega ei kavatse leppida ...

Kõigil neil inimestel on midagi ühist: neid ei vaeva otsene terviserike ega kehaline valu. Neid suunab ilukirurgi juurde soov vabaneda välimuse ebamugavast omapärast. Nad mõistavad et välise parandamise abil on võimalik saavutada suurem seesmine rahulolu, enesekindlus ja tasakaal - muuta oma elu paremaks. Nad usuvad endasse ja on valmis selle nimel midagi ette võtma. Neile on ilukirurgia tõsiselt võetav võimalus oma elukvaliteeti parandada.

Ars Medica on ilu- ja plastikakirurgiateenuseid pakkuv erakliinik. Meie kodulehel saate lähemalt tutvuda võimalustega, mida ilukirurgial ja Ars Medica meeskonnal teile pakkuda on. Tekkivatele küsimustele vastame meelsasti - võtke ainult endale sobival moel meiega ühendust.

 
 
Ilukirurgia Kliinik Arstid Protseduurid Hinnad Tegevuskava Kontakt
   
  © 2004 Ars Medica OÜ
E-mail: info@arsmedica.ee
Tel : +372 6 011 110